Dnes má svátek Vít

Podzim

Rosemary

07 září 2018

Žádné komentáře

Home News

Přivítejte s námi barevný podzim

Přivítejte s námi barevný podzim

Spousta lidí považuje podzim za nejkrásnější období v roce. Dny se zkracují, začíná být příjemně chladno po rozpáleném létě a do toho ještě krásně svítí slunce. Vítr k nám přivane nostalgickou náladu a všechno upadá do zemitých krásně pestrých barev. Děti pouští draky, sedláci sklízejí úrodu a vy, po příjemné procházce, zachumlaní v dece, pijete čaj.

Pro nás floristy je tohle období také velmi rozmanité. Nabízí nespočet podzimních rostlin, které rádi aranžujeme a sadíme do košů, truhlíků a květináčů, aby zdobily vaše verandy, balkóny, terasy, nebo předdveří a společně s nimi pak vykvete úsměv na tváři každé návštěvě, která za vámi přijde. Rádi pomáháme zútulnit vaše obydlí a přinášet tak radost do vašich srdcí.

Památka zesnulých

Spolu s podzimem, podzimními dekoracemi a květinami, jako už každý rok, přichází nerozlučně spojené období dušiček. Připravujeme pro vás krásnou várku věnců a aranžmá, abyste uctili památku na své blízké. Neváhejte a objednávejte dostatečně dopředu a my pro vás rádi vytvoříme něco jedinečného.