Dnes má svátek Jindřich

Svatební trendy a inspirace

Nadešel čas svatebních příprav a vy hledáte inspiraci pro svatební dekorace a kytice? Trendy se přizpůsobují hlavně vašim snům a osobním přáním. Moje rada zní: “Je to váš den a svatební kytice by měla vyjadřovat vaši podstatu a charakterové vlastnosti. Nechte si vytvořit kytici dle svých vlastních pocitů a všechny dekorace objednejte dle svého uvážení a osobního vkusu.”

V popředí vaší svatby by mělo být pravé kouzlo lásky. Připravte se na originalitu, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho po svatbě. Pokud byste se přeci jen chtěli inspirovat, tak vsaďte na jednoduchost, eleganci, radost a volnost s převládajícími přírodními prvky. Velice oblíbené jsou kytice ve stylu “boho”, které přesně vyjadřují jednoduchost a zároveň mají velkou dávku elegance.

Slaďte barvy s vaší náladou

Znaky rozkvětu a veselosti jsou jistojistě spojeny s jarem. Často se na svatby konající na jaře používají veselé, výrazné, skoro až křiklavé barvy symbolizující život. Jemné barvy růžových letních červánků přechází v mentolovou a tyrkysovou, doplněny jsou pistáciovou a lehkými odstíny zelené. Podzim tradičně dozdobí oranžová a hnědá, kterých se nemusíte bát. Tak jako v minulých letech se líbí nevěstám odstíny fialové a tmavě purpurové. V zimních měsících jsou pak svatby laděny do bílé, modré, zelené ale i tradiční vánoční červené. Proto nemusíte mít strach z těchto barev, i když jsou velmi výrazné.

Barvy pro svatby jsou velmi individuální. Hodně záleží také na místě, které pro svatbu zvolíte. V květinářství Rosemary vytvářím kytice pro svatbu jak v lesním prostředí, svatbu v kostele, na břehu jezera, tak na dalších jiných krásných místech. Většina kytic se inspirovala právě náladou prostředí, ve kterém se konala.

Nevěsty si stále častěji chtějí řídit veškeré svatební přípravy samy. I přesto jsem schopná pomoci s kompletní výzdobou, nejen co se týká květinových záležitostí. Mám velkou škálu dekorací k zapůjčení. Od různých typů svatebních bran, stolků, látek, váz a svícnů. Jsem schopná zařídit větší množství svíček, kroužky na ubrousky, samotné ubrousky a jiné přízdoby.

V případě, že by jste chtěli jen poradit, neváhejte se na mě obrátit s veškerými dotazy.

Budu se na vás těšit. Vaše Rosemary