Dnes má svátek Alexandr

Svatební inspirace

Rosemary

28 září 2018

Žádné komentáře

Home News

Svatební trendy a inspirace

Svatební trendy a inspirace

Nadešel čas svatebních příprav a vy hledáte inspiraci pro svatební dekorace a kytice? Trendy roku 2018 se přizpůsobují hlavně vašim snům a osobním přáním. Naše rada zní: “Je to váš den a svatební kytice by měla vyjadřovat vaši podstatu a charakterové vlastnosti. Vytvořte kytici dle svých vlastních pocitů a všechny dekorace objednejte dle svého uvážení a osobního vkusu. Rok 2018 je rokem svobody, jednoduchosti a radosti.”

V popředí vaší svatby by mělo být pravé kouzlo lásky. Připravte se na originalitu, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho po svatbě. Pokud byste se přeci jen chtěli inspirovat, tak vsaďte na styl 20.-30. let. V tomto období se vázaly převážně svatební kytice převislé, bohaté na květy a zeleň, často doplněné bohatou tylovou nebo krepovou manžetou. Z květů se používaly bramboříky, růže, kaly, rychlené konvalinky a šeříky a někdy i orchideje.

Slaďte barvy s vaší náladou

 

Převládají opět studené odstíny. Svatebním barvám vévodí metalické barvy. Jemné barvy růžových letních červánků přechází v mentolovou a tyrkysovou, doplněny jsou pistáciovou a lehkými odstíny zelené. Podzim tradičně dozdobí oranžová a hnědá, kterých se nemusíte bát. Tak jako v minulých letech se líbí nevěstám odstíny fialové a tmavě purpurové.

Barvy pro svatby v roce 2018 jsou hodně individuální. Hodně také bude záležet na místě, které zvolíte pro svatbu. V našem květinářství jsme vytvořili kytice pro svatbu v lesním prostředí, po svatbu v kostele, na břehu jezera a další. Většina kytic se inspirovala právě náladou prostředí, ve kterém se konala.

Nevěsty si stále častěji chtějí řídit veškeré svatební přípravy samy a my jsme za to jen rádi. Vždyť svatba je hlavně o dvou zamilovaných a jejich vkusu. Stejně jako v předchozích letech bylo a je v kurzu dřevo a dřevěné doplňky. Dřevěné kulatiny zdobené bílými krajkami, přírodní doplňky a také luční květy byly letos v kurzu.