Dnes má svátek Jindřich

Mateřství je důležité poslání

Těhotenství a to co přijde po něm, je takový malý zázrak. Někdy nám přináší spoustu těžkostí v podobě bolavých nohou, zad, nateklých prsou, nechuti k jídlu a jiných. Na druhou stranu symbolizuje naši ženskost jako takovou a zároveň naše největší poslání na zemi, tím je být matkou. V tu chvíli si uvědomíme, že jsme to právě my, silné ženy, maminky a ochránkyně, které těžkým břemenem pod srdcem zajišťujeme fungování života.

Při pohledu na ženy, které si nás vybraly pro spolupráci, vidíme krásné víly, královny čisté lásky, které poukazují na dokonalost, nejen ženského těla. Vypadá to, jako by se maminky přenesly do úplně jiné dimenze, ve které neexistují starosti a těžkosti. Domnívám se, že těhotenství ženy vyzdvihuje. Jsou krásné a smysluplné, odvážné a plné štěstí, které jim již nikdo neodpáře.

Květiny kolem nich podtrhují jejich krásu a něžnost. Dítě je pro každou maminku požehnání a uzlíček, který u sebe bude nosit až do konce života. Na druhou stranu, maminky jsou pro nás jako andělé, které nechceme nikdy ztratit. Proto na ně nezapomínejme a nejen 8. května jim darujme to, co ony nám dávají celý život. Lásku, radost, potěšení a oporu v těžkých chvílích. Úsměv můžete vykouzlit například květinou, ale také třeba rodinným focením.

Jsme rádi, že nás vyhledáváte i na tyhle neobvyklé projekty a zároveň je nám poctou být součástí nezapomenutelných chvil v podobě květin, které pro vás chystáme s láskou. Ještě jednou velmi děkujeme za možnost přípravy aranžmá, kytic a scén na focení. Přejeme spoustu krásných let, které vás teprve čekají s vašimi malými radostmi.