Dnes má svátek Filip

Home

O ROSEMARY

O ROSEMARY

Květinářství Rosemary nabízí mnohem více než klasické květinové vazby a všední dekorace. S úsměvem na tváři vytvářím jedinečná, originální a nezapomenutelná díla, do kterých vkládám radost a potěšení. Prioritou květinářství jsou kytice na dovoz. Ty jsou po domluvě a objednání rozváženy nejen od Otrokovic až po Zlín, ale všude kam si jen vzpomenete. Objednávky přijímám denně na telefonu nebo emailu. Objednávat je lepší alespoň 3dny předem.

Práce je mým koníčkem a pocit štěstí se odráží v tom, co zrovna tvořím. Ke každému klientovi, který si nechá navázat květiny v Rosemary, přistupuji individuálně, s precizností a smyslem pro detail. Kromě kytic, květinových flowerboxů a různých dekorací k vám domů, mě i s květinami můžete najít na různých farmářských trzích a jarmarcích. Součástí nabízené kvality jsou i vlastí pěstované sezóní květiny, suchá vazba a bylinky.

Květina je klíčem k srdci každého člověka.

Marie Benešová Rosemary

Jmenuji se Marie a v oboru floristiky již pracuji několik let. Ráda se vzdělávám a moderní trendy jsou pro mě výzvou. Osvojením si různých stylů vazby, ale také sledováním a zařazováním nových trendů do své práce se mi utříbil styl, ve kterém bych ráda svou květinku Rosemary vedla.

Floristika se vyvíjí každým dnem a mým snem je držet krok s dobou a dělat radost každou uvázanou kyticí. Vždy však ctím pravidlo “náš zákazník, náš pán” a věřím, že každý bude s prací v Rosemary spokojený.

MARIE BENEŠOVÁ

majitelka

01. Zkušenosti

Našim zákazníkům se snažím poradit s výběrem dokonalého aranžmá, které podtrhuje atmosféru prostor nebo s dary, které vždy splní svůj účel. Neustále se vzdělávám na pracovních seminářích nebo na velkých projektech, které chystám pro naše klienty.

02. Profesionalita

Květinářství Rosemary je známé jak širokou nabídkou sortimentu, ale také kvalitou nabízených služeb. Mezi ně možno zařadit například ochotný a kvalifikovaný personál, otevírací dobu prakticky nepřetržitou, dovoz květin a aranžmá přizpůsobený potřebám zákazníků, ale také neustálé hledání a nabídka novinek.

03. Emoce

Květiny ovlivňují všechny naše smysly a po staletí přinášejí lidem potěšení nejen svým vzhledem a vůní. Zamyslete se, jak využít pozitivní působení květin na člověka ve svých prostorech – třeba vám při tom pomohou inspirace z mojí tvorby.

04. Kvalita

Do květinářství Rosemary chodí zákazníci, kteří svými požadavky takřka nutí držet laťku vysoko. Ať už stálí nebo noví klienti, jsou vždy hodně nároční a očekávají vysokou úroveň, nemohu proto dopustit aby byli zklamaní.

Spolupracujeme

Naši partneři

Petr Huser Photography

Profesionální fotograf, se kterým spolupracuji při focení svatebních kytic a aranžmá.

Více info

Svatební salon Dany Svozílkové

Svatební salon, který má zastoupení ve Zlíně a Uherském hradišti. Zajišťuji kompletní květinový servis na svatby a společenské akce.

Více info

Solárium Inn v centru Zlína

Pravidelná dodávka řezaných květin a aranžmá do solárního studia, které nabízí také kosmetiku a další služby.

Více info