Dnes má svátek Patricie

O NÁS

Home

O nás

O nás

Květinářství Rosemary v Otrokovicích nabízí mnohem více než klasické květinové vazby a všední dekorace. S úsměvem na tváři vytváříme jedinečná, originální a nezapomenutelná díla, do kterých vkládáme radost a potěšení.

Naše práce je naším koníčkem a pocit štěstí se odráží v tom, co zrovna tvoříme. Ke každému klientovi, který navštíví naše květinářství v Otrokovicích, přistupujeme individuálně, s precizností a smyslem pro detail.

Květina je klíčem k srdci každého člověka.

Marie Benešová Rosemary

Jmenuji se Marie a v oboru floristiky již pracuji několik let. Ráda se vzdělávám a moderní trendy jsou pro mě výzvou. Osvojením si různých stylů vazby, ale také sledováním a zařazováním nových trendů do své práce se mi utříbil styl, ve kterém bych ráda své květinářství Rosemary vedla.

 

Floristika se vyvíjí každým dnem a mým snem je držet krok s dobou a dělat radost každou uvázanou kyticí. Vždy však ctím pravidlo “náš zákazník, náš pán” a věřím, že každý bude z květinářství odcházet spokojený.

 

MARIE BENEŠOVÁ

majitelka

01. Zkušenosti

Našim zákazníkům se snažíme poradit s výběrem dokonalého aranžmá, které podtrhuje atmosféru prostor nebo s dary, které vždy splní svůj účel. Neustále se vzděláváme na pracovních seminářích nebo na velkých projektech, které chystáme pro naše klienty.

02. Profesionalita

Květinářství Rosemary je známé jak širokou nabídkou sortimentu, ale také kvalitou nabízených služeb. Mezi ně možno zařadit jak moderní prodejní prostory, ochotný a kvalifikovaný personál, otevírací dobu, přizpůsobenou potřebám zákazníků, ale také neustálé hledání a nabídka novinek.

03. Emoce

Květiny ovlivňují všechny naše smysly a po staletí přinášejí lidem potěšení nejen svým vzhledem a vůní. Zamyslete se, jak využít pozitivní působení květin na člověka ve svých prostorech – třeba vám při tom pomohou inspirace z naší tvorby.

04. Kvalita

Do našeho květinářství Rosemary chodí zákazníci jak pro doplňky do bytu tak pro aranžmá velkých firem. Nutí nás to držet vysokou laťku, protože své stálé zákazníky, kteří jsou hodně nároční a očekávají vysokou úroveň, nemůžeme zklamat.

Spolupracujeme

Naši partneři

Petr Huser Photography

Profesionální fotograf, se kterým spolupracujeme při focení svatebních kytic a aranžmá.

Více info

Svatební salon Paulin Kroměříž

Svatební salon, kterému dodáváme kompletní květinový servis na svatby a společenské akce.

Více info

Solárium Inn v centru Zlína

Pravidelná dodávka řezaných květin a aranžmá do solárního studia, které nabízí také kosmetiku a další služby.

Více info